V naší prodejně Kuchyně Ševčík na Vás čeká nepřeberné množství vzorků od všech níže uvedených podlahových krytin. Navštivte nás a my Vám rádi poradíme s výběrem té správné podlahy pro Váš domov.

Vinylové podlahy a PVC podlahy Gerflor

Vinylová podlaha tichá Top Silence

Tuto vinylovou plovoucí podlahu využijete jak v novostavbách, tak v obytných prostorách určených k rekonstrukci, ale také v panelových domech, kde není optimální zvuková a tepelná izolace podkladu. Nejedná se o klasickou plovoucí nebo laminátovou podlahovou krytinu, ale o kombinaci vinylu, textilní podložky a pevné základní desky s patentovaným zámkovým spojem. Tichá podlaha Gerflor Top Silence nabízí řadu unikátních vlastností. Top Silence je 10 x tišší než standardní laminátová podlaha, má o 50% vyšší zvukovou pohltivost a kročejová neprůzvučnost dosahuje 18 dB. Top Komfort je vlastnost, která spojuje všechny výhody vinylu a textilní podložky. Podlaha je velmi příjemná a snadno se udržuje. Top Odolnost je umožněna díky silné nášlapné vrstvě a PUR ochraně zajišťující vysokou resistenci vůči opotřebení. Top Jednoduchá je i pokládka díky zámkovému systému. Položit lze až 12m² za hodinu. Top Realistické dekory odpovídají svým skutečným předlohám – dřevu i kameni.

Vinylová podlaha zámková Senso Lock

Gerflor Senso Lock je novinkou v sortimentu zámkových vinylových podlah. Tato výrobní řada byla navržena především proto, aby vyhověla nejčastějším požadavkům domácností. Mezi její hlavní přednosti patří dlouhá životnost a také dobrý poměr kvalita/cena. Naklapávaci zámkový systém Uniclic umožňuje u dílců Senso Lock rychlou montáž i demontáž podlahové krytiny. Materiál se díky UV-tvrzené povrchové úpravě snadno čistí a nevyžaduje aplikaci ochranných emulzí. Jedná se o zdravotně nezávadnou a ekologicky naprosto šetrnou podlahovou krytinu se zárukou 12 let, která se vztahuje na bytové prostory.

PVC podlahy s textilní podložkou Texline

Gerflor Texline je nejrozšířenější řadou samovyrovnávacích PVC podlahových krytin určených pro bytové použití. Užitná třída 23/31 u těchto podlah značí, že jsou dostatečně odolné pro použití ve všech bytových prostorách, ale také v komerčních prostorách s nízkou zátěží. Nabízí širokou škálu těch nejpopulárnějších dekorů, které se dají kombinovat s většinou nábytku a interiérových doplňků. Povrchová úprava byla navržena tak, aby vyhověla nárokům každé domácnosti. Kvůli tomu se také zvýšila PUR ochrana a podlaha se opatřila protiskluznou úpravou. Jedná se o zdravotně nezávadnou a 100 % ekologicky šetrnou podlahovou krytinu. Také proto je výrobní řada PVC podlah Texline od Gerflor vhodná pro Vaše děti i domácí mazlíčky. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR, jako jediná na trhu, dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

PVC podlahy s textilní podložkou Home Comfor

Už samotný název Home Comfort napovídá, že se jedná o podlahový produkt, který se svým uživatelům snaží nabídnout především maximální pohodlí. Aby se tohoto vysokého komfortu dosáhlo, bylo zapotřebí splnit nejčastější požadavky domácností na tento druh materiálu, jako jsou například: redukce hluku, kročejový útlum, dobrá akumulace tepla, snadná údržba, odolnost, trvanlivost a komfort při chůzi. Právě proto byla u PVC podlahové krytiny Gerflor Home Comfort zesílená Fiber Glass textilní podložka, aby mohla, společně se speciální transparentní úpravou povrchu Pure Clean, nabídnout požadované vlastnosti. Celková tloušťka materiálu vychází na 4,2 mm a to je u tohoto typu podlahovin od Gerflor rozhodně nejvíc. Unikátní patentovaná technologie - textilní podložka GERFLOR - jako jediná na trhu dokáže spolehlivě vyrovnat drobné nerovnosti podkladu.

Laminátové podlahy EGGER

EGGER laminátové podlahy jsou odolné, trvanlivé a snadno se čistí. Tyto výrobky jsou k nerozeznání od vzhledu a chování přírodních materiálů.

Pomocí moderní techniky zpracování působí povrchy laminátové podlahy EGGER zvláště autenticky. Od kartáčované struktury prken přes speciální vzhled keramických dlaždic až po matné povrchy ve stylu olejované dřevěné podlahy. Každý dekor je dodáván s dokonale sladěným povrchem.

Složení výrobku

1) Odolný, otěruvzdorný povrch
2) Kresba dekoru
3) Vodě-odolná nosná deska z přírodních dřevěných vláken
4) Protitah
5) Silenzio® podložka (jen u označených dekorů)

Doporučujeme také navštívit

penzion znojmo - Hostesky Brno - penzion Znojmo - ubytování NP Podyjí