Umělý kámen Staron® - zakázková výroba z umělého kamene

Diky výjimečné tvarovatelnosti umělého kamene lze z něj vyrobit nejrůznější interiérové prvky složitých forem. Díky bezešvé instalaci výrobky jakéhokoliv tvaru a velikosti vypadají jednolitě. Velkou výhodou polymerního umělého kamene je jeho snadná opravitelnost. V případě poškození, například hlubokého škrábance na pracovní desce, povrch může být snadno obnoven přeleštěním.

Umělý kámen je homogenní a velice pevný materiál. Pokud jste ale náhodou poškodili povrch, obraťte se na zhotovitele výrobku, který má všechno potřebné nářadí a materiál pro prakticky jakékoliv opravy. Chystáte-li rekonstrukci kuchyně, koupelny nebo i celého Vašeho interiéru, umělý kámen Vám nabízí neomezené možnosti v oblasti designu, umožňuje vytvářet individuální moderní interiérové projekty a tím proměňuje Vaše sny ve skutečnost. Umělý kámen je ideálním řešením pro širokou škálu interiérových prvků. Muže byt použit v jakýchkoliv prostorách, například v místnosti pro domácí kino, v místnosti určené k hraní rulety nebo poker games. Ať už použijete tento materiál kdekoliv, můžete si byt jistí že povrch vždy bude vypadat skvěle.

Možnosti použití umělého kamene Staron®

Pracovní deska z umělého kamene má luxusní vzhled, je lehčí než přírodní žula a její povrch je snadno opravitelný, díky bezešvé instalaci i velká deska složité formy vypadá jako jeden kus.

Dřez ve stejné barvě, který se též dá instalovat beze spár bude perfektně ladit s deskou.

I prostor kolem dřezu a varné desky lze vytvarovat podle Vašich představ: sklon, odtoky pro vodu, zvýšené ostrůvky nebo přepážky, pevně zabudované nerezové drážky pro odstavení horkých hrnců. Záleží jen na Vaši fantazii a požadavcích.

Desky do koupelny, umyvadla, políčky, dvířka, přehrádky a drobné doplňky – prakticky každý návrh je proveditelný.

V kancelářích a komerčních prostorách polymerní umělý kámen lze využit pro výrobu barových a recepčních pultů, pracovních ploch, regálů, nábytků a jeho prvků, nejrůznějších detailů interiéru a drobných dekoračních prvků. Originálním řešením může být i objemné logo společnosti v provedení z umělého kamene.

Stěnové panely z umělého kamene mají luxusní vzhled, jsou lehčí než přírodní žula a manipulace s velkoplošnými panely je snadnější. Upravit panel do požadovaného tvaru je snadné – materiál lze řezat, brousit a leštit pomoci běžného truhlářského nářadí.

Parapety z umělého kamene se snadno upravují do požadovaného tvaru pomoci truhlářského nářadí, mají dlouhou životnost a snadno se udržují, povrch lze vždy opravit nebo přeleštit

Doporučujeme také navštívit

penzion znojmo - Hostesky Brno - penzion Znojmo - ubytování NP Podyjí