Vestavné skříně na míru

Vestavné skříně na míru představují moderní a inteligentní řešení prostoru v bytech a domech. Místo si najdou zejména v šatnách nebo ložnicích. Vestavěné skříně jsme schopni přizpůsobit přesně podle vašich požadavků nebo možností využitelných ploch. Rovněž výběr materiálů při výrobě vestavěných skříní plně respektuje možnosti interiérů nebo přání zákazníka

Korpusy vestavných skříní

Korpusy (vestavné skříně na míru) jsou vyrobeny z kvalitní 18 mm laminované dřevotřísky od předních výrobců plošných materiálu. Všechny hrany jsou olepeny odolnou ABS hranou o tl. 2,0 mm nebo dle dohody s Vámi. Záda korpusů jsou osazena oboustranně lakovanou MDF o tl.3mm v barvě korpusů.

Laminované desky vestavných skříní

Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem. Široká paleta dekorů a výběr z mnoha struktur povrchu nabízí využití v mnoha odvětvích nábytkářského průmyslu, inspiraci pro architekty a designéry, jeden ze základních produktů pro vybavení interiérů, kombinaci s dalšími materiály.

Výplně dveří vestavných skříní

Dvířka z kvalitního dřeva jsou tou pravou volbou pro zákazníky, kteří mají rádi přírodní materiál. Jejich výroba je u nás dotažena k dokonalosti, proto se nebojíme nabízet kromě standartních tvarů i tvary obloukové. Lakovaná dvířka jsou nedílnou součástí moderních nábytkových sestav, kde je důležitý celkový vzhled. Foliovaná dvířka představují cenově dostupnější cestu při zachování podobného vzhledu jako při použití masivního dřeva. Jejich předností je jednoduchá údržba stejně jako krátký čas výroby. Hliníková dvířka tvoří zcela odlišný směr než výše uvedené varianty. Jsou hojně využívána jako vzhledový doplněk nábytkové sestavy.

Posuvné systémy vestavných skříní

Podrobnosti k systému TopLine 35 - tvůrčí svoboda pro návrhy velkých skříní, promyšlená konstrukce pro dveře s hmotností do 35kg, horní vodící profil leze nenápadně umístit do každého návrhu nábytku, kování lze použít i v korpusu, který měl dřívě otvíravé dveře se závěsy, dolní profil lze montovat před nebo pod dno korpusu, rozsáhlý sortiment doplňkových hliníkových profilů.
Ve spolupráci s osvědčeným dodavatelem nábytkového kování HETTICH jsme pro Vás připravili příjemně nízké ceny kování TopLine 35.

Doporučujeme také navštívit

penzion znojmo - Hostesky Brno - penzion Znojmo - ubytování NP Podyjí